O Društvu

Triglav osiguranje d.d.

Adresa:  Antuna Heinza 4, 10000, Zagreb

Predsjednik Uprave: Marin  Matijaca, univ. spec. actuar. math.

Predsjednik Nadzornog odbora: David Benedek

Tel: (01) 5632 777  Fax: (01) 5632 799

E-mail: centrala@triglav-osiguranje.hr

Triglav osiguranje d.d. dio je Grupe Triglav,  najveće osigurateljne grupacije u jugoistočnoj Europi.

Triglav osiguranje d.d. prisutno je na hrvatskom tržištu od 1967. te s tradicijom dužom od 40 godina s pravom nosi epitet jedne od najstarijih osigurateljnih kuća u Hrvatskoj.

Poslovna mreža Triglav osiguranja sastoji se od približno 70 prodajnih ureda te preko 540 zaposlenih. Time smo spremi pružiti kompletnu i pravovremenu osigurateljnu uslugu – od sklapanja polica svih vrsta osiguranja, do isplata šteta.

Naša misija je izgraditi sigurniju budućnost. Pri tome se rukovodimo trima vrijednostima koje prožimaju naše dnevno poslovanje, osobni odnos prema strankama te odnos prema okolišu:

• Stručnost – u ponudi i profesionalnom odnosu zaposlenika prema strankama.
  • Uspješno upravljanje rizicima – nudimo  visokokvalitetne osigurateljne proizvodi i usluge koji unaprijeđuju financijsku sigurnost naših klijenata.
  • Društveno odgovorno poslovanje – održivi razvoj tvrtke temeljimo na društvenoj odgovornosti, koju provodimo kroz ekonomsku, pravnu, etičku i filantropijsku odgovornost.

Razumijevanje budućnosti i potreba osiguranika integrirani su u sve naše osigurateljne proizvode. Triglav osiguranje ima visoku reputaciju i prepoznata je po sveobuhvatnim osigurateljno-financijskim uslugama ponuđenim kroz suvremene prodajne kanale. Dio toga je i lako dostupna web trgovina.

SLUŽBENIK ZA ZAŠTITU OSOBNIH PODATAKA

Split, 114. Brigade 8,